Clear

Kub Online/

Dostępne filtry o średnicach: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82, 95, 105mm

Filtr kołowy polaryzacyjny Haida NanoPro wykonany z wysokiej jakości szkła optycznego K9, zapewniającego wysoką transmisję w pełnym zakresie światła widzialnego oraz czystość optyczną.

Technologia NanoPro, zastosowana w tym filtrze, polega na powleczeniu szkła filtra ekstremalnie cienką powłoką. Ta innowacyjna technologia zabezpiecza filtr przed zarysowaniami, brudem oraz refleksami. Filtry NanoPro relatywnie łatwo jest wyczyścić z plam (na przykład po słonej wodzie).

Wysokiej jakości aluminiowy pierścień filtra zapobiega zakleszczeniu się w obiektywie i zapewnia dodatkową wytrzymałość.

Filtr polaryzacyjny NanoPro firmy Haida pomaga zredukować odbicia i odblaski poprzez filtrowanie światła, które uległo polaryzacji z powodu odbicia od niemetalicznej powierzchni. Światło słoneczne naturalnie staje się częściowo spolaryzowane. Filtr polaryzacyjny układa i redukuje spolaryzowane kierunkowo światło prostopadle do odbitego światła, pozwalając na pochłanianie jego dużej części. Powoduje to zauważalną redukcję odblasków i odbić od powierzchni niemetalicznych oraz wzrost nasycenia nieba i liści.